OZON B2725 FHD IPS 100Hz USB-C
| Ekran | Veličina ekrana 27 inča Rezolucija 1.920 x 1.080 Tip panela IPS Nativni kontrast 1.000:1 Osvetljenje 250 nita Odziv 5ms Vertikalno osvežavanje 100Hz Uglovi gledanja 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Priključci / Slotovi | 1x USB tip C, 2x USB 2.0 HDMi x 1 Audio izlaz 3.5mm x 1 |
| Fizičke karakteristike | Tilt Vesa 100x100mm |
| Zakonska saobraznost | 2 godine |
| Specifikacija | |
| Dijagonala | 27˝ / 69 cm |
| DisplayPort | Ne |
| DVI | Ne |
| HDMI | Da |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Odziv | 5ms |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Touchscreen | Ne |
| USB | Da |
| VGA | Ne |
| Zvucnici | Ne |
