HONOR X6c 6/128GB Black (5109BVFR)
| Operativni sistem | Android 13, Magic UI 7.1 |
| Procesor i grafika | Octa-Core 2.0 GHz Čipset: MediaTek Helio G37 Grafika: IMG PowerVR GE8320 |
| Ekran | 6.6" LCD Rezolucija: 1612 x 720 (HD+) Gustina piksela: ~269 ppi Osvežavanje ekrana: 60 Hz Odnos stranica: 20:9 Ostale karakteristike: IPS LCD, IPS tehnologija |
| Dual sim | Da (Nano SIM + Nano SIM) |
| Ram memorija | 6 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Slot za memorijsku karticu | Da, microSD do 1 TB |
| Zadnja kamera | 50 MP (wide), f/1.8 Video: 1080p@30fps LED flash, HDR, panorama |
| Prednja kamera | 5 MP, f/2.2 Video: 1080p@30fps |
| Ostale karakteristike | Senzori: čitač otiska prsta (sa strane), akcelerometar, žiroskop, senzor blizine, kompas Bluetooth 5.0 Wi-Fi 802.11 a/b/g/n GPS, GLONASS, BDS, GALILEO USB-C 2.0 NFC: Ne Izlaz za slušalice: Da |
| Baterija | Kapacitet: 5000 mAh Brzo punjenje: 10 W Otpornost: Nije vodootporan |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G, 3G, 4G LTE |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 165.46 x 76.66 x 8.75 mm Masa: 192 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
HONOR X6c 6/128GB Black (5109BVFR)
- Brand: HONOR
- Model: 6936520871629
- Dostupnost: Na lageru
14.420,00 Din
-
12.540,00 Din
