HAEGER HEPV-45G.004A Ručni usisivač
| Model | HEPV-45G.004A |
| Tip | Ručni usisivač za mokro i suvo usisavanje |
| Snaga | 40W |
| Karakteristike | Napon: DC 7.2V Tip baterije: Punjiva baterija Autonomija: oko 15-18 min Pribor: 3 nastavka |
| Boja | Bela/Ljubičasta |
| Ostalo | Punjivi usisivač za tečnosti i čvrste materije Baza za skladištenje / punjenje Odvojivi kontejner, sa filterom za lako čišćenje Perivi stalni filter Tihi model Moderan dizajn |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
| Specifikacija | |
| Boja | Bela |
| Snaga | 25 W-45 W |
| Tip | rucni |
HAEGER HEPV-45G.004A Ručni usisivač
- Brand: HAEGER
- Model: 5608475013560
- Dostupnost: Na lageru
-
3.560,00 Din
