CANDY Veš mašina slim RP4 476BWMR/1-S
| Model | RP4 476BWMR/1-S |
| Tip | Ves masina |
| Broj obrtaja | Brzina centrifuge do 1400 obr/mi |
| Kapacitet | 7 kg |
| Dimenzije | (VxŠxD): 85x60x44 cm |
| Energetska klasa | A (detaljnije objašnjenje o novim energetskim klasama pogledajte na linku) |
| Ostalo | Speed- drive inverter motor Quick & Clean tehnologija Vodena para Hygiene 9 brzih programa hOn - mogućnost kontrole putem Wi-Fi |
| Zakonska saobraznost | 2+3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača https://registracija.candy.rs/ |
| Specifikacija | |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 |
| Dubina | 44 cm |
| Kapacitet | 7 kg |
| Klasa energetske efikasnosti | A |
| Masina za pranje i susenje vesa | ne |
| Nacin punjenja | Frontalno |
| Nivo buke | 65db |
CANDY Veš mašina slim RP4 476BWMR/1-S
- Brand: CANDY
- Model: 8059019040554
- Dostupnost: Na lageru
50.840,00 Din
-
44.210,00 Din
