BC COMP AMD Ryzen 5 5500GT/16GB/512GB/500W
| Procesor | Klasa procesora: AMD Ryzen 5 Model: Ryzen 5 5500GT |
| Opis procesora | Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 3.60GHz (4.40GHz) Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 |
| Hladnjak | Fabrički AMD |
| Matična ploča | A520M |
| RAM memorija | RAM DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | SSD M.2 NVMe 512GB |
| Hard disk | nema (ima mogućnost ugradnje) |
| Grafička kartica | integrisana AMD Radeon |
| Kućište/napajanje | Stars Solutions K01 500W USB2.0 x2 |
| Optički uređaj | bez optičkog uređaja |
| Operativni sistem | bez operativnog sistema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | integrisana AMD Radeon |
| HDD/SSD | SSD 512GB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | AMD Ryzen 5 |
BC COMP AMD Ryzen 5 5500GT/16GB/512GB/500W
- Brand: BC COMP
- Model: 2025170700001
- Dostupnost: Na lageru
50.070,00 Din
-
43.540,00 Din
