APPLE Mac Mini (Silver) M4 PRO 12C CPU/16C GPU/24GB RAM /512GB SSD
| Procesor | Apple M4 Pro čip |
| Opis procesora | 12 CPU jezgara 16 GPU jezgara |
| RAM memorija | 24GB RAM |
| SSD | 512GB SSD |
| Grafička kartica | Integrisana |
| Operativni sistem | Mac Os |
| Zakonska saobraznost | Zagarantovana prava potrošača |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | Integrisana |
| HDD/SSD | SSD 512GB |
| Memorija | - |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Mac OS |
| Tip procesora | Ostalo |
APPLE Mac Mini (Silver) M4 PRO 12C CPU/16C GPU/24GB RAM /512GB SSD
- Brand: APPLE
- Model: 195949942600
- Dostupnost: Na lageru
229.970,00 Din
-
199.970,00 Din
