AOC 27B3CA2 IPS FHD 100Hz USB-C
| Ekran | Dijagonala: 27" Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: WLED Rezolucija: 1920 x 1080 Odnos stranica: 16:9 Vreme odziva: 1 ms Osvežavanje: 100 Hz Osvetljenje: 250 cd/m² Kontrast: 1300:1 Ugao vidljivosti horizontalno: 178° Ugao vidljivosti vertikalno: 178° Paleta boja: 16.7 miliona boja Anti Glare |
| Priključci / Slotovi | HDMI 1.4 x 1 USB-C (DP Alt mode) x 1 USB-A 3.2 Gen 1 (downstream) x 2 |
| Fizičke karakteristike | Tilt VESA 100 x 100 mm |
| Dodatne funkcije | Integrisani zvučnici: 2 x 2W Adaptive Sync, HDR Mode, Low Blue Light |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Dijagonala | 27˝ / 69 cm |
| DisplayPort | Ne |
| DVI | Ne |
| HDMI | Da |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Odziv | 1ms |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Touchscreen | Ne |
| USB | Da |
| VGA | Ne |
| Zvucnici | Da |
AOC 27B3CA2 IPS FHD 100Hz USB-C
- Brand: AOC
- Model: 4038986181471
- Dostupnost: Na lageru
15.710,00 Din
-
13.660,00 Din
