Filteri
Cena
Din Din
Proizvođači
35
329
143
Storage NAS

Model: JW052A
NET HP AP-270-MNT-V1 270 SERIES MT KITSpecifikacija
Vidi više
Kol:

Model: J4858D
NET HP ARUBA 1G SFP LC SX 500M MMF XCVRSpecifikacija
Vidi više
Kol:

Model: JD119B
NET HP COMPATIBLE X120 1G SFP LC LX RFBD. TRANSCEIVER JD119BSpecifikacija
Vidi više
Kol:

Model: J4859CR
NET HP LX-LC MINI GBIC J4859CR ,REMANSpecifikacija
Vidi više
Kol:

Model: R2W96A
NET HP ON AP11 (RW) ACCESS POINTSpecifikacija
Vidi više
Kol:

Model: QNAP DOD RAIL-B02
QNAP NAS DOD RAIL-B01
Vidi više
Kol:

Model: QNAP NAS TS-251+-2G
QNAP NAS TS-251+-2GSpecifikacija
Vidi više
Kol:

Model: QNAP NAS TS-451+-2G
QNAP NAS TS-451+-2GSpecifikacija
Vidi više
Kol:

Model: NAS Storage Server N2350
THECUS NAS Storage Server N2350 Osnovne karakteristikeUpotrebaFTP server, iTunes server, Media server, Print serverProcesorMarvell Armada 385, Dual Core 1GHzMemorija (RAM)1GB, 512MB NAND FlashTip memorijeDDR4Hard diskovi
Vidi više
Kol:

Model: NAS Storage Server N2810PRO
THECUS NAS Storage Server N2810PRO Procesor / ČipsetBroj procesora1Klasa procesoraIntel® Celeron®ModelN3160Broj jezgara procesora4Broj logičkih jezgara (niti)4Frekvencija1.6GHzTurbo frekvencija2.24GHzOstalo14nmMemorija (
Vidi više
Kol:

Model: NAS Storage Server N4350
THECUS NAS Storage Server N4350 Osnovne karakteristikeUpotrebaBackup server, FTP server, iTunes server, Media server, Print server, Skladišni (file) serverProcesorMarvell Armada 388, Dual Core 1.8GHzMemorija (RAM)1GBTip
Vidi više
Kol:

Model: NAS Storage Server N4810
THECUS NAS Storage Server N4810 Osnovne karakteristikeUpotrebaFTP server, iTunes server, Media server, Print serverProcesorIntel® Celeron® N3160, up to 2.24GHz, 2MB L2 Cache, Quad CoreMemorija (RAM)4GBTip memorijeDDR3Har
Vidi više
Kol:

Model: NAS Storage Server N5810PRO
THECUS NAS Storage Server N5810PRO Osnovne karakteristikeUpotrebaBackup server, FTP server, IP Cam (server za video nadzor), iTunes server, Media server, MySQL server, NTP server, Photo Web server, Print server, Skladišn
Vidi više
Kol:

Model: NAS Storage Server N6850
THECUS NAS Storage Server N6850 Osnovne karakteristikeProcesorIntel® Pentium® G850, Dual Core, 2.6GHz,Memorija (RAM)2GBTip memorijeDDR3Hard diskoviHard disk ležišta6x 3.5"/2.5"InterfejsSATA II, SATA IIIRAID opc
Vidi više
Kol: